Do końca czerwca, a dokładnie do 29go, obywatele mają możliwość wyrażenia swojego zdania poprzez udział w trzeciej edycji Budżetu Obywatelskiego. Jest to jednak okres ograniczonego głosowania stacjonarnego, ze względu na to, że ostatni dzień umożliwiający głosowanie przypada na sobotę.

Zainteresowane osoby, które preferują tradycyjną formę podejmowania decyzji, mają możliwość oddania swojego głosu w lokalizacjach takich jak OSiR Wicher. Można to zrobić najpóźniej do godziny 21.00 w dniu 29 czerwca. Alternatywnie, jest również opcja złożenia głosu w Miejskiej Bibliotece Publicznej, gdzie termin głosowania upływa o godzinie 14:00 tego samego dnia.

Innym miejscem, gdzie mogą Państwo złożyć swój głos jest Miejski Ośrodek Kultury. Jednakże tutaj termin wyborów upływa nieco wcześniej – jest to piątek 28 czerwca, a ostatni głos można oddać do godziny 16:00. Podobnie sytuacja ma się w przypadku Urzędu Miasta Kobyłka – tutaj również piątek 28 czerwca jest ostatnim dniem umożliwiającym głosowanie, a okienko wyborcze zamyka się o godzinie 14:00.