Na podstawie zgromadzonych informacji, możemy potwierdzić przerażającą wiadomość o śmierci 14-letniego chłopca. Niestety, doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego młody człowiek utonął. Miejsce zdarzenia to zbiornik retencyjny, położony na terenie miejscowości Leszno, w najbliższej okolicy Warszawy.

Służby policyjne potwierdzają ten smutny fakt. – Zostało do nas skierowane zgłoszenie w sobotnie popołudnie, dokładnie około godziny 16.00. Dotyczyło ono 14-letniego chłopaka, który niestety utonął w zbiorniku retencyjnym – tę informację udzieliła nam Barbara Szczerba, reprezentująca zespół prasowy Komendy Policji. W tej chwili na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

Nie udało nam się uzyskać więcej szczegółów na temat tego tragicznego zdarzenia. Nie wiadomo na przykład, czy młodzieniec był sam w czasie nieszczęśliwego wypadku, czy też był pod opieką osoby dorosłej. – To wszystko, co mogę przekazać na ten moment – zaznaczyła Barbara Szczerba, nie udzielając więcej informacji w tej sprawie dla dobra prowadzonego postępowania.