Inspirowany pracą i zaangażowaniem radcy prawnego, insp. Mariusz Kaszowicz, pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie, w imieniu funkcjonariuszy i personelu cywilnego, podziękował i pożegnał Sylwestra Majewskiego. Majewski przez ostatnie sześć lat pełnił rolę radcy prawnego dla tej jednostki policji, a Kaszowicz docenił jego pasję, z jaką wykonywał swoje obowiązki.

Mecenas Sylwester Majewski niedawno zakończył swoje obowiązki jako reprezentant prawny Komendy Powiatowej Policji w Wołominie. W trakcie oficjalnej ceremonii pożegnania, insp. Mariusz Kaszowicz oraz inni członkowie jednostki skierowali do niego liczne podziękowania i ciepłe słowa. Majewski zdobył uznanie i szacunek za sześć lat nieocenionej współpracy oraz pomoc w realizacji wielu przedsięwzięć.

Insp. Kaszowicz szczególnie podkreślił, że profesjonalizm i etyka zawodowa, z jakimi mecenasa Majewski wykonywał powierzone mu zadania, zasługują na najwyższe uznanie. Wyraził również swoje życzenia zdrowia i sukcesów w przyszłej drodze zawodowej radcy.

Na koniec uroczystości, przedstawiciel Zarządu Wojewódzkiego Komendy Stołecznej Policji wręczył Sylwestrowi Majewskiemu Medal 30-lecia Zarządu Głównego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów, dziękując za jego wkład w pracę jednostki.