Autostrada A2 w stronę stolicy polskiej, Warszawy, doświadczyła ogromnych utrudnień w ruchu drogowym. Z powodu licznych zderzeń, które zablokowały prawy i lewy pas ruchu, zmuszeni są zatrzymać swoją podróż i cierpliwie oczekiwać na usunięcie przeszkód.

Połączenie pięciu samochodów osobowych stało się przyczyną tego chaosu na drodze. Pozostał tylko pas awaryjny, przez który można się przemieszczać. Tymczasem oba główne pasy komunikacyjne w stronę Warszawy pozostają niedostępne z powodu tego niefortunnego incydentu.

W piątek, 7 czerwca, około godziny 16:17 doszło do tej wielokrotnej kolizji. Miejsce zdarzenia to obszar pomiędzy węzłem Łódź Północ a węzłem Łowicz, w pobliżu miejscowości Dmosin. Zgodnie z relacjami kierowców, mimo dostępności jednego pasa, korki rozciągają się aż do zjazdu w Strykowie.

Komisariat Wojewódzki Policji w Łodzi jest na miejscu zajścia, a na czele działań stoji Edyta Machnik. Zgodnie z jej raportem, kolizja miała miejsce w powiecie brzezińskim i spowodowała jedną ofiarę. Aktualnie trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności tego skomplikowanego zdarzenia drogowego.