Męskie serce, choć dojrzałe, nie jest odporne na uroki młodej kobiety. Tego doświadczył jeden ze starych mieszkańców Warszawy, który goniąc za wdziękami nastolatki, wpadł w pułapkę przygotowaną przez nią i dwóch mężczyzn.

Drastyczne wydarzenie miało miejsce w piątkowy wieczór, 2 lutego, w stolicy Polski. Mężczyzna, zwabiony perspektywą romantycznego spotkania z 16-letnią dziewczyną, został zaatakowany przez dwóch dorosłych sprawców, którym pomagała młoda uwodzicielka.

Kiedy nieszczęsny adorator przybył na miejsce spotkania, został natychmiast przyciągnięty do wnętrza mieszkania przez parę agresorów. Tam zastraszyli go grożąc nożem i metalowym prętem, po czym bezlitośnie okradli. Po tym jak zabrali mu wszystkie oszczędności – 1 tys. 500 zł – pozostawili go samemu sobie i zbiegli z miejsca zdarzenia.

Jednak policja z warszawskiej dzielnicy Wola szybko zareagowała na zgłoszenie i schwytali sprawców. Dwaj 22-latkowie zostali przeniesieni do policyjnej celi, a nieletnia uwodzicielka trafiła do izby dziecka. Śledztwo zostało przeprowadzone, a zebrane dowody pozwoliły postawić zarzuty karnych dotyczących współpracy i porozumienia w sprawie rabunku przy użyciu narzędzia zagrażającego życiu. Dodatkowo, jeden ze sprawców stanął przed odpowiedzialnością za posiadanie narkotyków i ukrywanie dokumentu.