W mazowieckiej miejscowości Kobyłka doszło do niecodziennego zdarzenia drogowego. Pojazd marki Lancia uderzył bezpośrednio w przeźroczystą witrynę jednego z lokalnych sklepów. W wyniku tego incydentu, jedna z klientek sklepu została poszkodowana, natomiast drzwi wejściowe do budynku jak również część dostępnej tam oferty handlowej, w tym dekoracje świąteczne, uległy zniszczeniu.

Preliminarne ustalenia funkcjonariuszy policji sugerują, że przyczyną tego zdarzenia mogło być pomylenie pedału gazu z hamulcem przez osobę kierującą pojazdem. Sytuacja ta wywołała falę komentarzy w sieci, gdzie internauci dzielili się zdjęciami ilustrującymi skutki tego niefortunnego zdarzenia.

Ulica Napoleona w Kobyłce pod Warszawą była miejscem tego niebezpiecznego wypadku, który miał miejsce w środę. Pojazd osobowy Lancia niespodziewanie uderzył w witrynę jednego z pobliskich sklepów.

„Dyżurny otrzymał informację o tym incydencie po godzinie 11” – powiedziała starszy aspirant Monika Kaczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie, którą poinformowano o zdarzeniu.