W sobotę 28 października, siatkarze z Enei KKS Kozienice będą rywalizować o punkty na drugoligowej arenie. Zespołu pod wiodącym okiem trenera Marka Grzelczaka zmierzy się z gośćmi z Polcanexu Kobyłka, którzy na tle punktacji znajdują się tuż obok gospodarzy.

Konfrontacja pomiędzy tymi drużynami drugiej ligi siatkówki będzie miała miejsce na terenie KKS Kozienice, co już na samym początku stawia ich w pozycji faworytów. Starcie odbędzie się w hali sportowej mieszczącej się przy ulicy Głowaczowskiej, w Kozienickim Centrum Rekreacji i Sportu. Zaplanowany początek meczu to godzina 18.

Według informacji dostępnych na oficjalnej stronie internetowej klubu z Kozienic, drużyna z Kobyłki to nowicjusz w drugiej lidze. Jak czytamy: „Zespół z Kobyłki zaczął swoją przygodę z naszą grupą rozgrywkową nieźle, zdobywając po czterech kolejkach 6 punktów, które aktualnie zapewniają im szóstą pozycję w tabeli (podczas gdy KKS znajduje się na piątym miejscu). Dotychczas Kobyłka pokonała Campera Wyszków i Trójkę Międzyrzec Podlaski, dodatkowo zdołała zabrać po jednym secie stołecznym drużynom: Metru i Woli. Na drugoligowym boisku prezentują się bardzo dobrze, nawet kiedy rywalizują z bardziej doświadczonymi drużynami, więc na pewno nie oddadzą łatwo punktów w Kozienicach”.