Ruch drogowy na trasie ekspresowej S17 został zawieszony z powodu zdarzenia drogowego, które miało miejsce w pobliżu obwodnicy Garwolina. W wyniku tego incydentu, konieczne stało się wprowadzenie objazdów. Obecnie na miejscu intensywnie działają służby ratunkowe.

Zgłoszenie o wypadku dotarło do odpowiednich służb w niedzielę, około godziny 15. Miejscem zdarzenia była miejscowość Sulbiny, położona w województwie mazowieckim. W wyniku kolizji na drodze ekspresowej S17, łączącej Lublin z Warszawą, doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejsce natychmiast skierowano straż pożarną, zespoły medycznego ratownictwa oraz funkcjonariuszy policji.

Informacje przekazane nam przez odpowiednie służby wskazują, że do kolizji doszło tuż przy wjeździe na obwodnicę Garwolina, na pasie ruchu prowadzącym do stolicy kraju. Aktualnie trwają nieprzerwanie operacje ratunkowe. Policjanci próbują jednocześnie ustalić dokładne okoliczności tego niefortunnego zdarzenia.

Ze względu na poważność sytuacji, jezdnia prowadząca do Warszawy jest obecnie całkowicie zablokowana. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, ponieważ korek na trasie ma już ponad 7 kilometrów długości. Wszystko wskazuje na to, że wznowienie normalnego ruchu drogowego może zająć jeszcze sporo czasu. Ze względu na zaistniałe utrudnienia, rekomendowane jest skorzystanie z objazdu – zjazd na węźle Gończyce i dalsza jazda „starą” trasą przez Garwolin.