W prężnie rozwijającej się dzielnicy biznesowej stolicy, na warszawskiej Woli, ukończony został istotny etap prac przy budowie nowatorskiego biurowca o nazwie The Form. Przewiduje się, że ta inwestycja zawierająca wiele udogodnień dla przyszłych najemców, zostanie zakończona w ostatnim kwartale 2024 roku.

Biurowiec The Form, który powstaje na ulicy Pańskiej na terenie Woli w Warszawie, dotarł do najwyższego punktu swojej konstrukcji. Oznacza to, że moment ten jest początkiem etapu prac wykończeniowych. Wydarzenie to zostało upamiętnione poprzez umieszczenie na szczycie budynku symbolicznej wiechy. Zainwestowała w ten projekt firma Lincoln Property Company, a funkcję generalnego wykonawcy objęła spółka PORR. Za całokształt procesu komercjalizacji tego budynku odpowiada wyłącznie firma JLL.

Biurowiec The Form będzie reprezentować najnowszą generację takich obiektów i dostarczy do stołecznego rynku nieruchomości ponad 30 900 metrów kwadratowych powierzchni. Z tego obszaru, biura będą zajmowały ponad 28 300 metrów kwadratowych, natomiast pozostałe 2 600 metrów kwadratowych zostanie przeznaczone na przestrzeń handlowo-usługową, która znajdzie się na parterze tego dziewięciokondygnacyjnego biurowca.