Wyobraź sobie miejsce, gdzie historia motoryzacji ożywa na nowo, przestrzeń, która przenosi Cię w czasie otaczając klasycznymi samochodami i zabytkowymi pojazdami. Takie miejsce istnieje i znajduje się w Kobyłce, ukryte pomiędzy zielonymi zakątkami tego miasta. Jest to Muzeum Motoryzacji i Techniki, które po raz czwarty zaprasza na swój niepowtarzalny Plener Muzealny. Wydarzenie to odbędzie się 11 maja 2024 roku.

Muzeum Motoryzacji i Techniki w Kobyłce to wyjątkowe miejsce pełne historycznych skarbów techniki. Podczas Pleneru Muzealnego każdy zwiedzający ma szansę zanurzyć się w świat dawnej motoryzacji, podziwiając klasyczne samochody, motorowery i inne ciekawe eksponaty. Dopełnieniem tej podróży w czasie jest możliwość uczestniczenia w prelekcjach na temat najnowszych nabytków muzeum.

Podczas Pleneru Muzealnego, który odbywa się na tydzień przed Nocą Muzeów, dostępne do oglądania są nie tylko eksponaty z zbiorów Muzeum Motoryzacji i Techniki. Organizatorzy zadbały również o to, aby zaprezentować zbiory prywatnych kolekcjonerów z Kobyłki i okolic. To wyjątkowa okazja do poznania historii motoryzacji, ale też do dobrej zabawy.

Serdecznie zapraszamy 11 maja 2024 roku do siedziby Muzeum Motoryzacji i Techniki mieszczącej się przy ul. Pionierskiej 7 w Kobyłce. Wydarzenie potrwa od godziny 14:00 do 18:00. Czekamy na Ciebie!