Scena PGE Narodowego stała się miejscem kolejnego, spektakularnego wydarzenia muzycznego. Tym razem, to sanah oczarowała zgromadzoną publiczność swoim występem. Przepełniona magią atmosfera, jaka zapanowała na największej arenie sportowej w Polsce, była niczym uczta dla zmysłów, podczas której nie zabrakło wybitnych gości specjalnych.

Właśnie na PGE Narodowym sanah miała okazję spełnić swoje marzenie – jak sama przyznała na początku koncertu, zawsze pragnęła wystąpić na tak imponującej scenie. Wśród wielu jej wystąpień tego wieczoru, szczególnie zapadło w pamięć duet z Tomaszem Kotem. Razem wykonali utwór kojarzony z kultowym filmem dla dzieci „Akademia Pana Kleksa”.

Na scenie stadionu narodowego pojawił się również Muniek Staszczyk. Wspólnie z sanah zaśpiewali melodię „Chłopaki nie płaczą”, która na długo zapadnie w pamięć widzów. Ale to nie koniec listy artystów, którzy tego wieczoru odwiedzili scenę stadionu – Grzegorz Turnau i Dawid Podsiadło również wnieśli swój wkład w ten wyjątkowy koncert.