Lubelski Związek Hodowców Koni zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w najbliższą niedzielę w Sitnie. Z okazji święta konia zorganizowano wyjątkowy piknik i zawody konne, które z pewnością będą fantastyczną atrakcją dla wszystkich miłośników tych dostojnych zwierząt. Nie zabraknie również atrakcji dla rodzin z dziećmi. Uwaga! Zapisy dla uczestników zawodów trwają tylko do dzisiaj.

Świetna okazja dla miłośników koni

Nie każdy ma okazję regularnie uczęszczać na zajęcia z jazdy konnej, a tymczasem ciężko znaleźć osobę, która nie byłaby zachwycona pięknem koni. Te sympatyczne zwierzęta mają wielu miłośników. Już niedługo w Sitnie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością przyciągnie zarówno wielbicieli jazdy konno, jak i osób chcących podziwiać piękno koni z bliska. W niedzielę o godzinie 13:00 rozpoczną się zawody i treningi otwarte z udziałem rozmaitych przedstawicieli gatunku. Będzie można podejść, poobserwować konie, a także przeżyć dodatkowe emocje podczas zawodów. Konie będą jedną z wielu atrakcji przygotowanych na niedzielę. Na czas imprezy Ośrodek Doradztwa Rolniczego zamieni się w fantastyczny piknik!

Atrakcje z okazji święta koni

Na niedzielny piknik z okazji święta koni powinny wybrać się także rodziny z dziećmi. Nie zabraknie bowiem atrakcji przeznaczonych specjalnie dla najmłodszych. Nadchodzi świetna okazja do tego, by zapoznać swoje dziecko z końmi. Dzieci będą mogły skorzystać również z możliwości przejażdżki na kucyku. Z kolei dla całych rodzin przygotowano bryczki. Oczywiście piknik nie może obyć się bez jedzenia, dlatego wydarzenie uświetnią także punty gastronomiczne. Będą dania z grilla, lody, wata cukrowa i coś dla dorosłych, czyli zimne piwo. Zdecydowanie warto więc zarezerwować sobie czas na najbliższą niedzielę. Okazja taka jak ta nie zdarza się często!

Może Cię zainteresować: https://www.bezprzerwy.pl/jazda-konna-kiedy-jest-odpowiedni-czas-na-nauke/.