Tegoroczna majówka zapowiada się bardzo…zimowo. Coraz więcej ekspertów mówi o tym, że nie powinniśmy spodziewać się ciepłego majowego weekendu. Wygląda więc na to, że większość z nas porzuci pomysł grillowania w gronie znajomych. Bo co to za przyjemność jeść kiełbaski w deszczu? Dla wszystkich rozczarowanych przygotowaliśmy pomysły na deszczową majówkę!

Majówka imprezowo i romantycznie

Weekend majowy od zaś był i jest świetną okazją do spotkania się w gronie osób, które naprawdę lubimy. Zmęczeni pandemią i negatywnymi doniesieniami ze wschodu w tym roku także powinniśmy dobrze wykorzystać dni wolne, bez względu na pogodę.

Świetną opcją będzie zatem zrobienie wolnego weekendu czasem na odnowę. Za dnia smaczne jedzenie i domowe SPA, a w nocy imprezy w klubach lub romantyczne posiadówki na balkonie. W drugim przypadku warto zaopatrzyć się w ciepłe koce, klimatyczne lampki i jakieś dobre trunki. Ważnym punktem wieczoru będzie również dobre towarzystwo.

A jeśli macie trochę zaoszczędzonych pieniędzy, warto wybrać się na majówkę do hotelu ze strefą SPA. Skoro nie można poszaleć przy grillu, warto przynajmniej zaszaleć z zabiegami dla duchowej i cielesnej odnowy.

Restauracje, muzea i gry planszowe

W majówkę warto robić te rzeczy, na które nigdy nie ma się czasu. Towarzyskie osoby powinny rozważyć grupową wizytę w muzeum, a następnie odwiedzić ulubioną restaurację. To także świetna okazja do odkrycia nowych miejsc i spędzenia sympatycznego czasu w gronie bliskich przyjaciół, czy znajomych.

Majówkę można owocnie spędzić w domu. W parze lub z przyjaciółmi. W tym przypadku fajną opcją będą gry planszowe lub domowy seans filmowy. Dobre jedzenie i dobre kino wprawią Was w pozytywny nastrój i pozwolą zapomnieć o troskach dnia codziennego. Pamiętajmy przy tym, że nieważne jest, co się robi, ale ważne z kim. W dobrym towarzystwie nawet zwykła kolacja wydaje się wspaniałym wydarzeniem.

Może Was zainteresować: https://www.infopodroze.pl/jak-spedzic-majowke-najciekawsze-pomysly/.