Już w tę niedzielę (29.08.2021 r.) na stadionie OSiR Wicher w Kobyłce obędzie się rodzinny festyn ze sportowymi atrakcjami. Plan działania przewiduje sporo atrakcji. Mają odbyć się turnieje, sparingi oraz różnego rodzaju zawody. Piknik jest rodzinny i dostosowany pod każdego, niezależnie od wieku. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 14:00. 

Jakie atrakcje czekają na mieszkańców?

Na cały dzień zaplanowane są liczne atrakcje. Piknik ma się rozpocząć od amatorskiego turnieju piłki nożnej i plażowej piłki siatkowej. W międzyczasie będzie również można skorzystać aktywności przygotowany przez Stowarzyszenie Qźnia, przejść kurs pierwszej pomocy, pokonać specjalnie przygotowany tor przeszkód oraz wziąć udział w warsztatach kreatywnych „Aktywna Rodzina”. Dodatkowo przez cały czas trwania festynu będzie można skorzystać z badań profilaktycznych (mierzenie cukru, ciśnienia, BMI itd.) w mobilnym punkcie medycznym. 

Będzie również aktywna strefa relaksu, w której będzie można rozsiąść się wygodnie na leżaku i poczytać książkę. Nie zabraknie również strefy zabawa dla najmłodszych oraz strefy gastronomicznej z przeróżnymi smakołykami. Na godzinę 15:00 przygotowano program fitness pt. Tańcz i chudnij, który poprowadzi Joanna Binert. Zaraz po jego zakończeniu odbędą się zajęcia karate, a o godzinie 16 wystartuje rowerowy tor przeszkód. 

Ponadto organizatorzy przygotowali  zajęcia z capoeiry, zajęcia taneczne, Nordic Walking, trening fitness i specjalnie przygotowany przez MKS Wicher trening pokazowy.