Koniec wakacji i rozpoczęcie szkoły nie są jednoznaczne z zapomnieniem o dobrej zabawie. Wręcz przeciwnie, aby utrzymać radosne nastroje, we wrześniu miasto Kobyłka ma w zanadrzu kilka ciekawych propozycji na spędzanie czasu wolnego. Będą koncerty, warsztaty, festyny, a nawet kino plenerowe. Sprawdź, w które dni będzie się działo w mieście Kobyłka. 

Kino plenerowe po chmurką (30.08.2021 r.)

Już w najbliższy poniedziałek o godz. 20:00 na Placu 15-go Sierpnia w Kobyłce obędzie się seans filmowy na świeżym powietrzu. Grany będzie film reż. Hugo Gelin pt. „Jutro będziemy szczęśliwi”, który opowiada o życiu mężczyzny, którego życie wywraca się do góry nogami po tym, jak musi podjąć opiekę nad swoją córką, o której do tej pory nie miał pojęcia. Uczestnictwo w kinie plenerowym jest nieodpłatne i co więcej, na widzów czeka darmowy popcorn i nachosy. 

Koncert rapowy ICoToZaCypher (03.09.2021 r.)

W Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce na 3 września o 18:30 planowany jest koncert muzyki rapowej, podczas którego wystąpią — ktotu jest johnny, Kogut, Farku, Whitefellaz, Wojtek Rakoczy, Feniks, a także FNS, REL i Abi. Całą imprezę poprowadzi Krzyniu, a za tło muzyczne odpowiadać będzie Piti Plankton. MOK w Kobyłce rozdaje darmowe wejściówki na wydarzenie. 

Dzień Otwarty MOK Kobyłka (05.09.2021 r.)

Na niedzielę 5 września Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce planuje dzień otwarty (15:00-18:00), a głównym celem tego wydarzenia jest zapoznanie mieszkańców z ofertą kulturową na nowy rok szkolny. Zaplanowano na ten dzień ogrom atrakcji, pojawią się szczudlarze, pokaz baniem mydlanych, a nawet darmowa fotobudka i popcorn. Natomiast na scenie MOK odbędzie się wiele różnych występów tanecznych, wokalnych i sportowych.

Z kolei na placu wokół MOK na chętnych czekają różne warsztaty i stoiska. Będzie można pobawić się robotami LEGO oraz poćwiczyć różne umiejętności (ortografia, aktorstwo, komunikacja). Dodatkowo w poszczególnych salach odbędą się przeróżne zajęcia, np. z grafiki komputerowej, plastyki albo gimnastyki sportowej. Jednak co najważniejsze, to to, że wydarzenie jest bezpłatne.

Festiwal kolorów i plenerowe zakończenie lata (10.09.2021 r.)

Już 10 września na Placu 15-go Sierpnia w Kobyłce odbędzie się nie jedna, a trzy imprezy. Podczas piątkowego wydarzenia mieszkańcy Kobyłki pożegnają lato, posłuchają koncertu Marka Bilińskiego oraz zabawią się podczas tegorocznego Color Fest. Eksplozja Kolorów Holi potrwa od godziny 16:00 do 20:00, a koncert rozpocznie się o godz. 20:15.