Kobyłka to niewielkie, ale bardzo klimatyczne miasto. To świetna baza wypadowa do zwiedzania pobliskiej Warszawy. Sama Kobyłka także ma wiele atrakcyjnych miejsc. Dowiedz się, jakie miejsca w Kobyłce cieszą się największą popularnością wśród turystów!

Pałac w Kobyłce

Pałac w Kobyłce jest jedną z głównych atrakcji turystycznych miasta. Został zbudowany w XIX wieku i stanowi przykład eklektycznej architektury. Obecnie pałac jest siedzibą Urzędu Gminy i Miasta Kobyłka, ale jego piękne wnętrza i ogrody wciąż przyciągają uwagę odwiedzających.

Kościół św. Antoniego Padewskiego

Ten kościół katolicki poświęcony św. Antoniemu Padewskiemu jest jednym z ważnych miejsc kultu w Kobyłce. Został zbudowany w stylu neogotyckim i charakteryzuje się imponującą wieżą. Wnętrze kościoła jest bogato zdobione, a wiele ludzi odwiedza go zarówno ze względów religijnych, jak i ze względu na jego estetykę.

Park Miejski

Park Miejski w Kobyłce jest popularnym miejscem na spacery i wypoczynek dla mieszkańców i turystów. Miejski Park oferuje obszary zielone, miejsca do piknikowania, place zabaw dla dzieci i ścieżki spacerowe. To idealne miejsce na relaks, a także na aktywności na świeżym powietrzu.